תפילתי לרצון

איך הוקם אתר תפילתי לרצון

אתר תפילתי לרצון הינו חלק בלתי נפרד מעמותת תפילתי לרצון (ע"ר) שהוקמה ע"י צוות אנשים המכירים בערך התפילה וסגולתה, כוחה המדהים של תפילה אישית בין אדם לבוראו,

וכוחה של תפילת רבים תפילות הנאמרות על ידי לפחות עשרה אנשים שיש בה את קיום הכתוב ברב עם הדרת מלך תפילה מיוחדת היא ברוב עם, ובנוסף לכל זאת הצימאון האדיר הקיים בציבור לכל מיני תפילות וסגולות בעניינים שונים שאדם בכל מצב שהוא נמצא יוכל ללא סרבול מיותר לפתוח ולהתפלל, לפתוח בקליק וכבר להיות באמצע התפילה.

תפילתי לרצון למה? ובשביל מה?

תפילתי לרצון שמה לעצמה שתי מטרות חשובות מאוד מטרה אחת ראשונה במעלה להנגיש את כל סוגי התפילות והסגולות לכל אחד ואחת ללא הבדלי מעמדות וללא הבדלי נוסחאות, כולם יוכלו למצוא מבוקשם לפי הנוסחאות שהם רגילים אליו ללא שום קושי באופן כזה שהתפילה תזרום חופשי, פרט זה חשוב מאוד בתפילה שכשאדם רוצה לשפוך ליבו להקב"ה ופותח בתפילה מוכרת אז התפילה זורמת חופשי והלב מדבר והעיניים משתתפות,

ולהיפך כשפותחים בתפילה שלא מכירים קודם כל צריך להתרגל למילים החדשות ולאט לאט להכניס הילוך עד שצוברים תאוצה, אנחנו רצינו שתיכנסו מיד לפול גז לכן הבאנו מגוון רחב מאוד ומגוון מאוד של תפילות וסגולות לפי כל הנוסחאות הקיימות,

כולנו חברים ספרדים אשכנזים תימנים מרוקאים כולנו אחים לכולנו אבא אחד ואליו אנחנו מדברים ושופכים את ליבנו בעת שמחה ואושר וחלילה להיפך בעת מצוקה וצער ל"ע, תפילתי לרצון אתר מאחד לכל עם ישראל.

מטרה שניה האפשרות לתפילת רבים. 

קיימות ג' מעלות בתפילת רבים

  1. שלשה תפילות ביום אנשים מתאספים לבית הכנסת להתפלל בעשרה אנשים, בגלל שכתוב ברוב עם הדרת מלך כשבאים להתפלל בציבור התפילה מסגולת הרבה יותר, היא יותר חשובה ומקובלת, אנחנו מכבדים את הקב"ה לא באים לבד באים כולם יחד.
  2. מעלה נוספת הכתובה במעלת תפילה בציבור שכשאדם בא לבקש בקשות לבד הוא נבחן בזכוכית מגדלת הוא עצמו האם הוא ראוי אבל כשמגיעים ציבור מסתכלים על כולם ביחד וברור שאז בקשתכם יותר קלה להתקבל.
  3. מעלה השלישית הוא פרקטיקה, אדם שנמצא במקום שאין לו כרגע אפשרות לארגן מנין, והוא מודע לכוחה הגדול של תפילת רבים, למשל הנמצא בחדר לידה עם אשתו והוא מעוניין שמנין תלמידי חכמים יתפללו שהלידה תעבור בשלום, או ח"ו מישהו מהמשפחה חייב בדחיפות להיכנס לחדר ניתוח הראש לא פנוי ואין את הזמן לארגן מנינים אנחנו נעשה זאת בשבילכם.  

ייחודיותה של תפילתי לרצון

הייחודיות שלנו הוא לשלב בין שני הדברים יחד שאתם תבחרו את התפילות שאתם תתפללו תפילה שקרובה לליבכם, ובאותו הזמן שאתם תבחרו יתפללו עבורכם ועבור בני משפחתכם תלמידי חכמים מעומק ליבם, וכמובן שאדם העוסק בתורה הקדושה המתפלל תפילתו נוחה וראויה להתקבל, וכן תוכלו לקחת לעצמכם שיעור תורה שילמדו באותו הזמן לזכותכם. 

ליצירת קשר

ניתן לשלוח פניה דרך הדף צור קשר באתר או במייל [email protected]

שקיפות

אנו בעמותת "תפילתי לרצון" מאמינים בשקיפות, ובהנגשת מידע לציבור.

לצפייה במסמכי העמותה, ובשמות בעלי התפקידים עברו לאתר גיידסטאר בעמוד של עמותת "תפילתי לרצון"